Křest novinky Pouta z pavučin spisovatelky Harasimové

Křest novinky Pouta z pavučin spisovatelky Harasimové

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8,

Termín: 7.4.2016
Vstupné:

0

7duben čtvrtek 16:00

Žánr: ostatní akcesetkáníknihy


čtvrtek 7. dubna v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Spisovatelka Markéta Harasimová představí novinku Pouta z pavučin a slavnostně ji pokřtí ve čtvrtek 7. dubna. Eroticko-kriminální román Pouta z pavučin je jejím druhým počinem v Nakladatelství ČAS.

Hostem besedy bude redaktorka Dagmar Misařová. Manželství Julie a Robina prochází vleklou krizí, kterou přetne Robinovo nečekané zmizení. Juliin švagr sice pracuje jako policejní ředitel, ona však najímá soukromého detektiva Teodora Tecla, aby po jejím manželovi pátral paralelně s policií. Už při prvním setkání mezi nimi přeskočí silná erotická jiskra, které se oba snaží marně vzdorovat. Tím marněji, čím hlouběji Teodor rozkrývá temná tajemství Juliina manžela. Markéta Harasimová pochází ze severomoravského Krnova.

Je absolventkou obchodní akademie a romány začala vydávat již během studií. Po maturitě pracovala nějaký čas ve světě obchodu, avšak záhy tuto kariéru opustila a nyní se věnuje pouze literární tvorbě. V současné době žije na jižní Moravě, kterou si zamilovala už v útlém mládí. Přestěhováním do kraje slunečnic a vinohradů si tak splnila dětský sen. První autorčiny romány byly určeny dívkám, ovšem posléze přesedlala na knížky pro ženy a její poslední, detektivně laděná díla nacházejí oblibu také u mužských čtenářů.

Ve svých knihách se zaměřuje především na mezilidské vztahy, aktuální problémy současné společnosti a komplikované až kritické situace, do nichž se občas může dostat každý z nás. Eroticko-kriminální román Pouta z pavučin (2016) je jejím druhým počinem v Nakladatelství ČAS, tím prvním byla obdobně zaměřená kniha Vražedná vášeň (2015). Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.

Za darování většího počtu víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně. Během měsíce dubna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény. Po celý měsíc duben bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 30. 4. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

9prosinec sobota 14:00

9prosinec sobota 09:30

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Dům kultury města Ostravy, 28. října 2556/124 Ostatní

14prosinec čtvrtek 19:00

24listopad pátek 20:00

Ubytování v okolí akce Křest novinky Pouta z...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)