Tichý společník

Tichý společník

Adresa:

Opava, Janská 7

Termín: 16.6.2021
Vstupné:

120,-

16červen středa 19:00

Žánr: filmprojekce


_chytrá komedie z Kopanic / nová česká komedie o hledání klidu, rovnováhy a slivovice kdesi na Slovácku / v hlavních rolích Klára Issová, Ondřej Malý a Bolek Polívka

Česko, 2020, 100 min., mládeži přístupný

Lenka se vrací z Prahy do své rodné vesnice kdesi na Slovácku. Život i čas tady plynou trochu jinak a Lenka si po rozvodu potřebuje oddychnout a dobít baterky. Trefí se do doby, kdy se její otec rozhodne potopit na dno přehrady, aby na zahradě zatopeného domu našel zakopanou bednu se slivovicí. Na místním hřbitově navíc právě došlo místo. Rozšíření není možné, zpopelnění zcela nemyslitelné! Božský klid tak naruší debaty o nápadu místního pobudy začít pohřbívat na stojáka. Každý k tomu má co říct a takhle živo tu dlouho nebylo. A Lenčino cvičení tai-chi na zahradě taky působí hodně nepatřičně. Co nakonec čeká příštího nebožtíka? A hlavně – kdy a kdo to bude?

Režie, předloha a scénář: Pavel Göbl
Hrají: Klára Issová, Ondřej Malý, Bolek Polívka, Pavel Řezníček, Hana Vagnerová, Kamila Zetelová

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Opava Akce v obci Opava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tichý společník

Hotel a apartmány KramerOpava (766 metrů)

Hotel KathareinOpava (846 metrů)

Hotel KorunaOpava (1 085 metrů)