VU3V: Barokní architektura

VU3V: Barokní architektura

Termín: 29.9.2020
Vstupné:

300 Kč

29září úterý 09:00

Žánr: ostatní akcepřednáškysetkánípřednáškykurzyvideo


Městská knihovna srdečně zve na zahájení nového semestru Virtuální univerzity 3. věku (VU3V), tentokrát na téma BAROKNÍ ARCHITEKTURA V ČECHÁCH.

"Přednášky odborným pohledem sledují architekturu, která byla vytvořena v době baroka a kterou můžete sami navštívit během svých cest po naší vlasti. "

Univerzita je určena výhradně seniorům a probíhá formou společného setkávání a sledování videopřednášek vždy 1x14 dní v kulturním domě*. Přihlásit se mohou i noví zájemci, kteří neabsolvovali předchozí kurzy. Po absolvování 6 samostatných kurzů získáte "Osvědčení o absolvování" Univerzity třetího věku.

Hlásit se můžete předběžně v knihovně, a to do 29. září 2020, kdy proběhne první setkání od 9.00 hodin v malém sále DK.

První přednáška je vždy nezávazná, pokud se vám studium zalíbí, vyplníte přihlášku a zaplatíte kurzovné 300 Kč za jeden semestr (6 přednášek).

* Vzhledem k současné stále se měnící epidemiologické situaci, nebude účast na všech 6 přednáškách povinná a budete moci studovat pouze z domova, jak tomu bylo od poloviny letního semestru 2020. Povinnost plnit průběžné testy a test závěrečný zůstává pro posluchače beze změny!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Frenštát pod Radhoštěm Akce v obci Frenštát pod Radhoštěm

Podobné akce

Ubytování v okolí akce VU3V: Barokní...

UbytovánĂ­ v soukromĂ­ Frenštát - Jandovo stromoĹ™adĂ­ 1421Frenštát pod RadhoštÄ›m (773 metrů)

Hotel BartošFrenštát pod RadhoštÄ›m (937 metrů)

Vilka MarticusFrenštát pod RadhoštÄ›m (1 201 metrů)