Novoroční ohňostroj - Frýdek Místek

Novoroční ohňostroj - Frýdek Místek

Termín: 31.12.2018
Vstupné:

zdarma

Žánr: ostatní akcenový rok Silvestr ohňostroj rodina děti zdarma


Příchod nového roku 2019 přivítá město Frýdek-Místek tradičním ohňostrojem. Odpálen bude přesně o půlnoci ze Silvestra na Nový rok z areálu Sokolík v parku u řeky Ostravice. Po dobu 12 minut budou stovky světelných raket, římských svící a kulových pum vytvářet na obloze různé obrazce.

Každým rokem před půlnocí se tisíce lidí z celého města vydávají k hlavnímu mostu přes řeku Ostravici a do jeho blízkého okolí, aby z něj mohli pozorovat jedinečnou světelnou show na noční obloze a společně si připít a popřát štěstí v novém roce.

„Je to tradice, která má jedinečnou a výjimečnou atmosféru s velkým nábojem pozitivních emocí. Doufám, že nebude docházet k vandalismu a ničení majetku a že si konec roku všichni krásně užijeme a ohňostroj bude opět skvělým a nezapomenutelným zážitkem,“ řekl primátor Michal Pobucký.

Pozn.:

Žádáme ale občany, aby respektovali bezpečností okruh pro dopad zbytků vyhořelých částic (viz mapka) a dbali pokynů police k zajištění bezpečnosti a pořádku. Prostor odpaliště bude pod dohledem městské policie.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Ostravě Akce v obci Frýdek Místek

Podobné akce