Karin Krajčová Babinská a Richard Krajčo: Za sny

Karin Krajčová Babinská a Richard Krajčo: Za sny

Adresa:

Ostrava, Smetanovo náměstí 222/8

Termín: 1.12.2018
Vstupné:

Zdarma

1prosinec sobota 15:00

Žánr: ostatní akce


Křest a autogramiáda režisérky, scenáristky, která natočila celovečerní filmy Pusinky a Křídla Vánoc.  V roce 2016 založila hojně navštěvovaný blog Kecy, kecy, kecičky a o rok později vyšla stejnojmenná kniha. Na svůj literární debut teď navázala titulem Za sny. Na besedě ji bude doprovázet její manžel, herec, zpěvák a frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo.

Karin Krajčo Babinská vystudovala na FAMU obor filmová a televizní režie. Po škole se řadu let živila natáčením reklamních spotů. Natočila dva celovečerní filmy. Režírovala nejúspěšnější klipy kapely Kryštof (Ty a já, Zůstaň tu se mnou, Šňůry) a také jejich velké koncertní show, včetně té největší na Strahově pro 70 tisíc fanoušků. Se svým manželem Richardem Krajčem žije v Praze. V domě plném kytar, koček a psů vychovávají tři děti.

Za sny

Toto je příběh Maxe a Marly. Muže, kterého vlastní způsob života dohnal na samé dno, a ženy překypující sice energií a radostí ze života, ale ukrývající osudové tajemství. Jejich náhodné setkání jim zcela změní životy. Vydávají se na společnou cestu bez cíle, aby nalezli ten nejcennější poklad. Příběh emotivně vypráví o lásce a znovuzrození. O naději, že jsme schopni dojít ke štěstí, jakkoli složité se to může zdát. O cestě za sny.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Karin Krajčová...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)