Přejít na stránky Ticketpro.cz

Astyl Show - To mám rád

Adresa:

Liberec, Jeronýmova 494/20

Termín: 15.6.2014

15červen čtvrtek 01:00

Žánr: divadlo


Největší taneční škola v regionu, A-STYL LIBEREC, vás zve na tradiční taneční show. Přijďte se podívat, jak tančí několikanásobní mistři ČR ve street dance a nechte se uchvátit akrobatickými kousky cheerleaders. Všechna vystoupení vás přenesou do tanečního světa plného energie a inspirace - přijďte se podívat, co se i vy můžete v A-STYLU naučit.

Největší taneční škola v regionu, A-STYL LIBEREC, vás zve na tradiční taneční show. Přijďte se podívat, jak tančí několikanásobní mistři ČR ve street dance a nechte se uchvátit akrobatickými kousky cheerleaders. Všechna vystoupení vás přenesou do tanečního světa plného energie a inspirace - přijďte se podívat, co se i vy můžete v A-STYLU naučit.

Během dvouhodinového programu se na scéně vystřídá více než 500 tanečníků od malých předškolních dětí po dospělé. Zatančí úplní začátečníci i složky, které sbírají medaile na celorepublikových soutěžích. Uvidíte energický street dance, dech beroucí akrobacii cheerleaders, roztomilé malé baletky a gymnastky i emotivní jazz dance. Především kluci předvedou, jak se dělá break dance či poppin´, a do tempa vás dostanou kurzy aerobicu. Tanec bude podpořen vizuální projekcí na velkoplošné obrazovce. Emoce, zábava, originální příběh - každý si přijde na své.

Věříme, že vás atmosféra show strhne!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Astyl Show - To mám rád

Hotel BABYLON Liberec 1 (765 metrů)

Pytloun Penzion Zelený Háj Liberec 6 (924 metrů)