Veřejná diskuse - nový obecní dům

Adresa:

Stráž nad Nisou, Bergerovo nám. 174

Termín: 25.5.2022
Vstupné:

zdarma

25květen středa 19:00

Žánr: ostatní akcediskuse


V té době budou již známé výsledky hlasování o navržených studiích. Potřebu nového obecního domu, většího sálu, nové knihovny a dalších obecních prostor je potřeba probrat a zjistit naše představy a potřeby.

Veřejné diskuse

Diskuse nad veřejnými tématy je důležitá. Obcí rezonují mnohá témata, která různým způsobem zasahují do života obyvatel obce. Jsou témata, která se nás dotýkají přímo a naopak témata, která nás nezajímají. Existují i důležitá témata, která ovlivňují mnohé z nás. Každý však vnímáme tato témata různě a to na základě vlastních potřeb, zkušeností a především s ohledem na místo našeho bydliště.

Spolek STRÁŽ SPOLU a pro všechny z.s. se rozhodl pro letošní rok otevřít své interní diskusní fórum veřejnosti a zajistit tak veřejnou diskusi nad hlavními tématy naší obce. Osobní setkání je v tomto případě důležité. Navrhujeme několik termínů a témat k diskusi, která proběhne v případě pěkného počasí na terase kavárny COMEL cafe. V případě špatného počasí nám bude muset vystačit prostor uvnitř kavárny. V diskusích hodláme pokračovat a budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, návrhy témat nebo potřebu zopakovat některé diskuse. Napište nám na info@strazspolu.cz.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Liberecký kraj Akce v obci Stráž nad Nisou

Podobné akce