Vernisáž výstavy Jindřicha Štreita - Ze tmy ke světlu

Vernisáž výstavy Jindřicha Štreita - Ze tmy ke světlu

Adresa:

Nový Bor, Smetanova 523

Termín: 7.10.2020 15.1.2021
Vstupné:

120

7říj - 15led celý den

Žánr: výstavyfotografievernisáž


Slavnostní vernisáž za osobní účasti prof. Mgr. Jindřicha Štreita Dr.h.c se uskuteční ve středu 7. října od 18 hodin v Městském kině v Novém Boru. Součástí akce bude projekt Zastavit čas - komponovaný pořad prof. Jindřicha Štreita o jeho díle. Mluvené slovo, fotografie a to vše proložené písničkami olomouckého písničkáře Nosláva.

Jedinečná příležitost dozvědět se přímo od autora, příběhy jeho fotografií. Část výtěžku ze vstupného bude věnován na osoby s postižením. Všechny fotografie jsou uveřejněny v knižním katalogu, který je doplněn texty o službě vězeňských kaplanů napsanými některými kaplany a vězni. Fotografie budou v Novém Boru vystaveny do 15. ledna 2021. Vstupenky na slavnostní vernisáž a následný komponovaný pořad Zastavit čas je možné zakoupit on-line www.kulturanb.cz/kino/ nebo v předprodejních místech společnosti Kultura Nový Bor, s.r.o. Občerstvení zajištěno.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Nový Bor Akce v obci Nový Bor

Ubytování v okolí akce Vernisáž výstavy...

Rezidence Morris - PihelČeská Lípa (4.7 km)

Resort MalevilMařenice (12.2 km)

Wellness Hotel ZámečekJetřichovice (13.8 km)