Tanfest jaroměř 2016

Letošní 11.ročník přinese nejen mnoho dalších skvělých workshopů s jedinečnými interprety z tanečního prostředí, ale poprvé se objeví největší nezávislý český profesionální taneční soubor Pražský komorní balet v Jaroměři v rámci Inspirativního a zahajovacího večera profesionálů.

Máme se na co těšit! TANFEST Jaroměř 2016 O festivalu TANFEST Jaroměř je festivalem scénického tance, který byl vytvořen za účelem rozvoje mladých tanečníků, jejich většího propojení s tanečním světem, jako zdroj inspirace pro ně samotné i pro jejich pedagogy, a zároveň jako ojedinělá možnost velkého kulturního zážitku pro veřejnost.

Formou tanečních workshopů a inspirativního večerního představení TANFEST rozšiřuje možnosti tanečního světa v oblasti tanečního vzdělávání, rozvoje mladých tanečníků a přiblížení tance společnosti. Zaměřuje se převážně na práci s dětmi i s mentálně postiženými dětmi a dospělými, podporu jejich tvořivosti a umožnění zhlédnout tvorbu profesionálních choreografů, tanečníků a pedagogů, která pro ně není snadno přístupná a zároveň se jim stává inspirací a motivací pro další práci.

To se jim TANFEST snaží zprostředkovat formou inspirativního zahajovacího představení profesionálů. Tento festival je otevřen všem jednotlivcům i skupinám, kteří tvoří v klasickém jevištním prostoru, vítáme u nás tanečníky i zájemce z řadveřejnosti.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Tanfest jaroměř 2016

Hotel Alessandria   Hradec Králové

Hotel Černigov   Hradec Králové

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Jaroměř

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.