Herecká legenda Iva Janžurová přichází se svou autorskou komedií, napsanou na námět další oblíbené herečky Jany Paulové. Boženka a její bratr Arnošt jsou až doteď idylickými sourozenci. Boženka před léty Arnošta oženila s Helgou, po pečlivém několikaletém výběru a dobře volené propagandě. Helga byla bohatá, s činžovní vilou, s klenoty a s drahocennými obrazy. Bezstarostnost ji svedla ke svazku s Arnoštem, který rychle vyústil ve stereotypně nudné soužití pod velením Boženky. Ale začíná komedie a stereotyp se bude měnit! Nečekaným veletočem se tahle partička octne pohromadě, propletená a zamotaná vzájemně neslučitelnými osobními snahami. Advokátní poradce a psychiatr jsou stále na telefonu!

Pro vstup na divadelní představení je nutné dodržet momentálně platná vládní nařízení, při jejich nedodržení se vstupné nevrací.

Hrají: Iva Janžurová, Eva Holubová, Marian Roden, Sabina Remundová, Aleš Bilík / Přemysl Pálek 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Královéhradecký kraj Akce v obci Všestary

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Veletoč

Pivovar Lindr MĹľanyMilovice u HoĹ™ic (4.9 km)

Pension U svateho JanaHradec KrálovĂ© (6.7 km)

Penzion Nad OborouHradec KrálovĂ© (8.7 km)