74. výročí dadaistického štrůdlu ve Wannsee

Adresa:

Brno, Opletalova 1

Termín: 20.1.2017
Vstupné:

70 Kč (studenti 50Kč)

20leden pátek 20:00

Žánr: koncertyrockindiejazzpunk


Koncertní session uspořádaná k poctě 74. výročí dadaistického štrůdlu ve Wannsee. Celé to dává smysl stejně, jako dává smysl koza v čele obrovské korporace na vytváření perníčků ve tvaru kapitána Ameriky.

Kapely: Ondřej Soldán Trio, HMYZZ, Kuležák Těšit se můžete třeba na kapelu Kuležák. Tihle kluci dokázali přetvořit doposud velmi oblíbenou energickou formu punku v úžasnou mladistvou “šou” plnou nevybouřeného potenciálu skandálních a velmi příjemných hudebních stupnic, které vám pohladí vaše rebélií nasákle mladistvé já. Dále jsou na programu junáci z Brněnských stok, pestrobarevní rybí kluci a jedno žirafí děvče, kteří mají v lásce super bžundu/legrandu a dadaistické štrůdly, kterým je celá tato akce věnovaná.

HMYZZ hrají psychedelický art-rock, vyžívají se v psychedelii a ve 13ti minutových písničkách, jež neznají konce, ba ani začátku. V srdci nosí duhu, ale sem tam umí být po čertech temní a zamyšlení. Sem Tam… A na konec vystoupí kluci, jejichž hudba Vás kompletně celé prostoupí skrznaskrz. Kapela Ondřej Soldán Trio oprávněně nosí nálepku nedostižných sexuálních bohů hrajících nádherný indie-jazz punk, který si najde cestu i do těch nejvíce zčernalých srdcí poznamenaných nekonečnou, dehtem nasáklou věčností každodenního, pracovního, dospělého života.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 74. výročí...

Best Western Premier Hotel International Brno Brno (209 metrů)

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (401 metrů)