Akvarelové pastelky - výtvarný kurz

Akvarelové pastelky - výtvarný kurz

Termín: 5.11.2017

5listopad sobota 10:00

Žánr: ostatní akcekurzmalování


Na kurzu se seznámíte s technikou kreslení akvarelovými pastelkami, které bývají zajímavým předstupněm samotné malby akvarelem. Díky možnosti rozmývání části kresby štětcem, docílíte zajímavých barevných efektů a přechodů.

Kreslíme přímo na speciální akvarelový papír (jednotlivý či v bloku) a používáme klasickou techniku kreslení, tedy stínování pomocí šrafury či přítlaku, ať už na sucho či přímo do mokrého podkladu.

Akvarelové pastelky nás pak překvapí jasností a širokou barevnou škálou s níž si můžeme pohrávat. Budeme pracovat podle předloh, kdo si troufne na jednoduché zátiší, samozřejmě může. Dle svých zkušeností s kresbou, si pak z kurzu odnesete zajímavý výsledný obrázek.

Na kurz si prosím vezměte nějaké pohodlné oblečení, které si můžete zašpinit. 

  • Cena: 1050 Kč  (V ceně toho, koho technika akvarelu nadchne, může pokračovat v samotném víkendovém kurzu akvarelu. veškerý materiál vč. akvarelových pastelek, které si účastnící odnesou, káva, čaj, aj.)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Akvarelové pastelky -...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (15.5 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.2 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.1 km)