Konference MyFace

Konference MyFace

Adresa:

Boskovice, Hradní 6

Termín: 27.10.2017 28.10.2017

27říj - 28říj celý den

Žánr: ostatní akcepřednášky


Jde o ojedinělou akci, která nemá v regionu obdoby. Je rozdělena na dva dny, přičemž první den bude věnovaný podnikání, financím a obchodu a druhý den osobnímu životu.

Zaměřena nebude, jako je na podobných akcích zvykem, na obchodníky, finančníky a vrcholové manažery, ale na „střední třídu“. Především na lidi, kteří chtějí v životě něco změnit, někam se posunout, plnit si své cíle.

Mezi přednášejícími budou takové osobnosti jako bývalý guvernér ČNB a boskovický rodák Pavel Kysilka, excelentní slovenský kouč a motivátor Peter Urbanec, europoslanec Tomáš Zdechovský, basketbalistka Ivana Večeřová, dietoložka a výživová poradkyně Zuzana Šafářová, mentorka a lektorka koučů emočních rovnic Michaela Zdráhalová, psychoterapeutka Táňa Horká, fyzioterapeut Tomáš Kuchař a řada dalších osobností.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Brně Akce v obci Boskovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Konference MyFace

Wellnesscentrum OhradaLetovice (5.9 km)

Villa KořenecHorní Štěpánov (8.9 km)

Zámek LetoviceLetovice (8.9 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?