Brno, Úvoz 59 b

1.8.2016 4.8.2016

Další vstupenky

Prázdninový výtvarně řemeslný ateliér

Prázdninový Výtvarně řemeslný ateliér/dílna Ateliér je určen pro všechny, kteří si chtějí prázdniový čas zpříjemnit vlastní tvůrčí činností. Vyzkoušíme si nejrůznější tradiční i netradiční výtvarné a řemeslné techniky. Pondělí –Plstění Úterý – Lept skla Středa – Mozaika Čtvrtek –Grafika:suchá jehla nebo linoryt Podrobné info viz.web.stránky

Na místě ale můžete vyzkoušet dle domluvy i jiné techniky dle Vašeho výběru např. tisky z koláží, asambláže atd..kresba, malba, sgrafito, modurit, sádra, hlína, tvorba z folie, z odpadových i přírodních materiálů, možnosti práce s papírem( škrob, ruční apod.), kartonem, vosk a jeho využití, textil(technika drhání, tkaní na šabloně, plstění, níťák juta, tisk, batika, savování, aj..) ,drátování, lept skla, mozaika, pet art, různé kombinované VV techniky , na jejichž výběru se můžete sami podílet. Naučíme se myslet o věcech a jejich tvorbě v širších souvislostech – tkz.přemýšlet výtvarně.

Seznámíme se s rozmanitými materiály a jejich možnostmi při tvůrčím procesu. Budeme si hrát a objevovat a především tvořit v přátelské atmosféře, kterou vám zajistí zkušená výtvarnice s dlouholetou praxí ve vedení dospělých. Termín: 1.-4.8.2016 dopolední část: 10:00 – 15:00 hod.( vč.hod.pauzy na oběd) odpolední část: 16:30 – 20:30 hod. Cena: celý cyklus(vybraná část) :1800 Kč (16 hod. vč.základního materiálu) Cena : jednorázový vstup 480 Kč (4 hod. vč.základního materiálu)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Prázdninový výtvarně řemeslný ateliér

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.