Jiří Honzírek: Here is here

Jiří Honzírek: Here is here

Termín: 26.6.2016

26červen neděle 19:00

Žánr: divadlo


Here is here Divadelní putování po objektech Moravské galerie. TRASA: Uměleckoprůmyslové muzeum --) Pražákův palác --) Místodržitelský palác Projekt "Here is here" představuje v dramaturgii Moravské galerie zcela nový, unikátní formát. Jde o spojení divadelních, hereckých akcí s výstavními interiéry a veřejnými prostory města.

Poprvé můžete během jednoho večera poznat historii a příběhy tří našich budov v centru Brna. Tato prohlídka budov Moravské galerie pracuje s principy dokumentárního a činoherního divadla. Přesněji: odehrává se na hraně dokumentu a fikce. Příběh, který diváci poznávají, dokumentuje zčásti skutečné dějiny zejména Pražákova paláce, zčásti zcela fikčně historické skutečnosti domýšlí. Událost se otevírá v 19.00 v prostoru Uměleckoprůmyslového muzea.

Zakončena bude společným pohoštěním na nádvoří Místodržitelského paláce cca ve 20.30. DALŠÍ UVEDENÍ: 26. a 30. června. REZERVACE NUTNÁ: edukace@moravska-galerie.cz VSTUPNÉ 180 / 120 Kč (snížené) Jiří Honzírek (1979) Zabývá se společensky angažovaným a dokumentárním divadlem, ve svých pracech volně kombinuje prvky fikce a reality, zajímá ho proměna rolí Aktér/Divák.

Absolvent brněnské JAMU. Studoval režii na německé Folkwang Hochschule Essen a Hoogeschool voor de Kunsten v Amsterdamu. V roce 2013 obdržel studijní stipendium u berlínských Rimini Protokoll.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

12únor pondělí 19:30

Válka Roseových

, Makovského náměstí 3 Divadlo

27prosinec středa 19:30

Caveman

, Makovského nám. 3 Divadlo

Ubytování v okolí akce Jiří Honzírek: Here...

Best Western Premier Hotel International Brno Brno (136 metrů)

Hotel Royal Ricc Brno (179 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (938 m)