Jiří Honzírek: Here is here

Here is here Divadelní putování po objektech Moravské galerie. TRASA: Uměleckoprůmyslové muzeum --) Pražákův palác --) Místodržitelský palác Projekt "Here is here" představuje v dramaturgii Moravské galerie zcela nový, unikátní formát. Jde o spojení divadelních, hereckých akcí s výstavními interiéry a veřejnými prostory města.

Poprvé můžete během jednoho večera poznat historii a příběhy tří našich budov v centru Brna. Tato prohlídka budov Moravské galerie pracuje s principy dokumentárního a činoherního divadla. Přesněji: odehrává se na hraně dokumentu a fikce. Příběh, který diváci poznávají, dokumentuje zčásti skutečné dějiny zejména Pražákova paláce, zčásti zcela fikčně historické skutečnosti domýšlí. Událost se otevírá v 19.00 v prostoru Uměleckoprůmyslového muzea.

Zakončena bude společným pohoštěním na nádvoří Místodržitelského paláce cca ve 20.30. DALŠÍ UVEDENÍ: 26. a 30. června. REZERVACE NUTNÁ: edukace@moravska-galerie.cz VSTUPNÉ 180 / 120 Kč (snížené) Jiří Honzírek (1979) Zabývá se společensky angažovaným a dokumentárním divadlem, ve svých pracech volně kombinuje prvky fikce a reality, zajímá ho proměna rolí Aktér/Divák.

Absolvent brněnské JAMU. Studoval režii na německé Folkwang Hochschule Essen a Hoogeschool voor de Kunsten v Amsterdamu. V roce 2013 obdržel studijní stipendium u berlínských Rimini Protokoll.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Jiří Honzírek: Here is here

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.