Brno, Dominikánská 11

7.4.2016

50

Další vstupenky

Jídlo přirozeně a zdravě

Co vás čeká na volné ochutnávce kurzu JÍDLO PŘIROZENĚ A ZDRAVĚ Na úvod tohoto setkání se Vám představím, řeknu Vám vše o tom, čím se zabývám a co Vám mohu přinést či předat na mých kurzech z oblasti výživy.

V této době chceme mnozí dělat "něco" pro své zdraví a tělo, ale času ani peněz není nazbyt. Povím Vám, jaké ty kurzy se mnou vlastně budou – jednoduchost a praktičnost jsou dva ze základních stavebních kamenů mé činnosti. A jaké kurzy nás společně čekají? Můžete se těšit na praktické kurzy přípravy jídel i teoretické besedy o výživě.

Než se tedy společně pustíme do práce, zjistíte, kdo jsem a proč dělám to, co dělám, souzníme-li spolu a mám-li právě Vám co předat. V průběhu setkání si pochutnáme na slané i sladké dobrotě z mého domácího tvoření přirozeného jídla. Akce je vhodná pro dospělé a také rodiny s dětmi, trvá cca 2-2,5 hodiny. Maximální počet účastníků je 10 osob/akce.

Symbolické vstupné bude použito jako příspěvek na použité suroviny. Mimo ochutnávku se zde postaráme i o Váš pitný režim (voda s citronem a bylinkami nebo s kořením, zelený čaj).

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Jídlo přirozeně a zdravě

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.