SPACE MISSION - originální výstava a zábavně vzdělávací park, které vznikly ve spolupráci s americkou NASA. Návštěvníci tu prožijí dobrodružství dobývání vesmíru, současné i budoucí mise, a výcvik astronautů ve Space Campu.

Výstava a zábavně vzdělávací park SPACE MISSION na více než 3500 m2 spojuje poznání se zábavou pro malé i velké návštěvníky. Na své si zde přijdou opravdoví fanoušci kosmonautiky, protože výstavní část se pyšní originálními exponáty NASA. Pro rodiny s dětmi je park plný vesmírné inspirace a veselých úkolů; školní výpravy se zde hravou formou naučí nejen o letech do vesmíru. Součástí parku je navíc velké výcvikové středisko astronautů Space Camp plné virtuální reality a leteckých trenažérů.

Výstava SPACE MISSION představuje novou koncepci propojující vzdělávání a zábavu, díky moderním technologiím doslova pohltí a vtáhne návštěvníky do vesmírného dobrodružství. Originální artefakty z NASA jako jsou skafandry, motory raket, kosmické lodě, prototypy lunárních vozidel nebo obrovské průchozí modely raketoplánu a orbitální stanice, jsou doplněny projekcemi i virtuální realitou, která návštěvníky dostane přímo na kosmická plavidla nebo rovnou do vesmíru. Nechybí zvukový průvodce a speciální dětská stezka plná zábavných úkolů pro malé astronauty.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce