Štístko a Poupěnka - Velká oslava

Štístko a Poupěnka - Velká oslava

Adresa:

Tišnov, Drbalova 274

Termín: 16.4.2023 v 15:30 hod. (neděle)
Vstupné:

315 Kč

16duben neděle 15:30

Žánr: divadlorodina pro děti hudba dětská diskotéka písničky pohádka Tišnov


Ahoj broučkové!
Máme tady úplně nové představení, které se jmenuje Velká oslava.
A to si pište, že bude co slavit. Náš nový domeček, který konečně spatří světlo světa, bude jedna velká Paráda. Postavili jsme ho spolu s naším Honzíkem. Zkrátka Umíme cokoli.
Seznámíme se i s novým pianistou panem Doremi, který umí nejen Hlava ramena... Nebudou nám stačit nohy v písničce Stonožka, protože musíme chystat oslavu pro Ňufáčka. V přípravách nás vyruší Jarášek Bobi i Čertík Bububu. A možná přijde i Vlk a jehňátko!

Tolik masek vystačí na opravdový Karneval! Jen abychom neudělali nepořádek, to by znamenalo Velký úklid. Nakonec zazpíváme Ňufáčkovi Hodně štěstí a konečně se můžeme bavit a tančit na naší diskotéce, kde zazní hity jako: Hejbni kostrou, Jájájá, Prázdniny i Tanči tanči. menalo Velký úklid. Nakonec zazpíváme Ňufáčkovi Hodně štěstí a konečně se můžeme bavit a tančit na naší diskotéce, kde zazní hity jako: Hejbni kostrou, Jájájá, Prázdniny i Tanči tanči.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

15duben sobota 10:00

14duben pátek 17:00

14duben pátek 17:00

Ubytování v okolí akce Štístko a Poupěnka -...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (17.7 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (18.3 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (23 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...