První adventní neděli 27. 11. od 10 do 17 hodin zve Technické muzeum v Brně rodiče s dětmi na Pohádkový advent. „Prostřednictvím zábavně naučných úkolů si připomeneme klasické české pohádky,“ říká organizátorka akce Alena Najbertová.

S pohádkovými postavičkami budou děti plnit nejrůznější úkoly a aktivity. „Čeká je například srážení dračích hlav s princem Bajajou, navlékání poztrácených perliček princezny Zlatovlásky, návštěva u ševce, lovení zlaté rybky nebo poznávání pohádkových postav a hudby,“ přibližuje dále Najbertová. Nebude chybět ani oblíbená zámecká převlékárna s kostýmy, kde se děti na chvíli stanou princem nebo princeznou. Za splnění úkolu dostanou lístek z dané pohádky s omalovánkou. Budou si tak sbírat vlastní knížku, se kterou pak mohou doma dále pracovat – vybarvovat si ji a pohádky si připomenout. Tato akce je určena spíše pro mladší děti.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Adventní neděle

Restaurace a hotel OlbergBlansko (13.5 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (18 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (19.4 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...