Jobspin Virtual Job Fair Czech Republic 2021

Jobspin Virtual Job Fair Czech Republic 2021

Adresa:

Brno, online

Termín: 11.5.2021 (úterý) 13.5.2021

11kvě - 13kvě celý den

Žánr: ostatní akceworkshoptrhyzdarmaveletrh


Tři dny plné pracovních příležitostí čeká příznivce veletrhu Jobspin Job Fair, ten se uskuteční dnech 11. - 13. května, tentokrát ve virtuální podobě. Účastníci budou mít možnost se osobně prezentovat a najít si vysněnou práci v mnoha oborech.

Jobspin organizuje prestižní veletrhy pracovních příležitostí pro zahraniční uchazeče o zaměstnání a mezinárodní firmy. Zaměřuje se především na cizince (profesionály v oboru, absolventy nebo studenty), kteří se zajímají o práci v České republice. Díky této příležitosti se mohou spojit s potenciálními zaměstnavateli, dozvědět se zajímavá fakta o aspektech práce v České republice nebo získat cenné rady a pomoc od manažerů a náborářů. Během květnového Jobspin Virtual Job Fair Czech Republic 2021 budou mít účastníci možnost zhlédnout prezentaci mezinárodních zaměstnavatelů, zúčastnit se workshopů od profesionálů v oboru a experti na relokaci se podělí s publikem o zajímavé postřehy ze světa víz, trhu práce a podnikání. Celá akce bude probíhat v anglickém jazyce a pro uchazeče o zaměstnání je jako vždy zdarma.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jobspin Virtual Job Fair...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.2 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.9 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.5 km)