Den s Kynologickou záchrannou jednotkou

Adresa:

Brno, Björnsonův sad

Termín: 12.9.2020

12září sobota 10:00

Žánr: ostatní akce


Zveme Vás na letos největší psí akci v Brně, která se uskuteční 12.9.2020 v Björnsonově sadu v Brně. Čeká na Vás bohatý program s ukázkami naší práce, ukázkou práce kynologů Městské policie Brno, vodících psů a spoustou dalšího. V rámci doprovodného programu se naučíte poskytovat základní první pomoc jak lidem, tak psům. Na děti se budou těšit naši čtyřnozí parťáci k pomazlení, a pro větší bude mít připravený stánek VIDA science centrum.

A abyste nemuseli o víkendu vařit, bude i gril pod taktovkou firmy Fit Beer a ochutnávka produktů firmy EXPRES MENU. Kynologická záchranná jednotka (KZJ ČR) je nezisková organizace zabývající se výcvikem a praktickým využitím záchranných psů. Naše historie sahá až do roku 1989. Od roku 2005 jsme zaregistrováni na Ministerstvu vnitra ČR a v současné chvíli máme několik atestovaných psovodů pro práci v ploše i sutině, a další se připravují. Přijďte a podpořte nás svojí účastí na našem dni! Těšíme se na Vás!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Den s Kynologickou...

Sono HotelBrno (462 metrů)

oroom.czBrno (528 metrů)

Hotel AvantiBrno (1 010 metrů)