Akční vstupy pro školní kolektivy

Akční vstupy pro školní kolektivy

Adresa:

Brno, Pražákova 51

Termín: 2.1.2020 (čtvrtek) 31.12.2021

2led - 31pro celý den

Žánr: ostatní akceBongo Brno 5D kino akční vstupy školy sport atrakce pro děti soutěže a hry


Park Bongo je oblíbeným cílem netradičních školních výletů a nabízí zvýhodněné ceny pro dětské kolektivy! Obrovskou výhodou parku je nezávislost na počasí, což umožňuje naplánovat školní akci s dostatečným předstihem, a přitom se nebát, že výlet pokazí špatné počasí. Hala parku Bongo je dostatečně velká, bez problémů tak mohou přijet na výlet nejen školní třídy, ale i celé školy, školky či mateřská centra najednou.

Park Bongo je dobrou alternativou k smysluplnému trávení volného času dětí jinak než doma u televize, počítačů, tabletů či mobilních telefonů. Nemá nic společného s filozofií pasivní zábavy jako je tomu např. na poutích, ale naopak všechny atrakce nutí děti k pohybu, přemýšlení a animují je k různým hrám. Při překonávání rozmanitých překážek, si navíc zvýší i své sebevědomí.

Dobrodružství, zábava, pohyb a spokojené děti, které se do Bonga rády vrací.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Akční vstupy pro...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (19.4 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (24.2 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (24.6 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...