Letní pití vína a gastro festival na zámku Valtice

Letní pití vína a gastro festival na zámku Valtice

Adresa:

Valtice, Zámek 1

Termín: 5.7.2018 6.7.2018
Vstupné:

zdarma

5čvc - 6čvc celý den

Žánr: ostatní akceakce v přírodě víno gastronomie zdarma


Valtice po italsku
Letní pití vína & gastro festival na dvoře zámku Valtice

Ve dnech 5. a 6. července se v prostorách valtického zámku uskuteční letní vinařské slavnosti spojené s gastro festivalem. Degustace vína a pokrmů proběhnou na zámeckém dvoře, příjemnou letní atmosféru dotvoří cimbálová muzika k tanci i poslechu.

Italské speciality

Druhý ročník letní akce na zámeckém dvoře se ponese v duchu Itálie a italských specialit. Akce Valtice po italsku / Valtice all 'Italiana představí italské tradice nejen v kulinářské oblasti a výrobě vína, ale také chce ukázat lokální produkty, italskou módu a design, prostě všechny věci, kterými proslula Itálie ve světě. V areálu budou stánky s potravinami a italskými specialitami a ochutnávky italských vín. Rádi přivítáme další zájemce o prezentaci italských gastro specialit, s přihláškami se obracejte na valtice@npu.cz.

Víno

Pro dokonalé propojení Itálie a Valtic bude tento letní festival hostit také přehlídku valtických, ale i dalších moravských vinařů. Moravská vína nemohou na letní akci ve Valticích chybět! Srdečně zveme také zájemce o prodej a prezentace moravských vín na této akci, přihlášky zasílejte na valtice@npu.cz. V případě velkého počtu vystavovatelů bude akce rozšířena také na zámecké vnitřní nádvoří, případně i další části zámku.

Vstup na celou akci je zdarma, víno a pokrmy se kupují na stáncích v hotovosti v českých korunách. Vstup do areálu je vždy od 11 hodin.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní pití vína a...

Hotel Hubertus Valtice (37 metrů)

Zámeček La Veneria Valtice (292 metrů)