Slavnosti břeclavského piva přesouvají program na červen 2022

Zůstává program i vystupující

Díky vstřícnému přístupu manažerů jednotlivých interpretů se podařilo přesunout všechna oznámená vystoupení, původně ohlášená na rok 2019 a následně na letošek, a to včetně rozdělení na jednotlivé dny. V pátek tak bude hlavní hvězdou písničkář Jarek Nohavica v doprovodu akordeonisty Roberta Kuśmierskiho, v sobotu vystoupí Tomáš Klus, Rybičky 48 nebo Tři sestry. Celkem se pod břeclavský zámek chystá rovných 20 umělců z Česka i Slovenska.

Vstupenky platí i nadále

Vstupenky zakoupené na loňský i letošní ročník zůstávají automaticky v platnosti na rok 2022, není je nutné měnit nebo aktualizovat. Podobné je to u zakoupených míst do festivalového kempu. U vstupenek pro mladé návštěvníky Junior se posouvá platnost i pro děti, které by letos dovršily věk 14 let.

O hudbu a zábavu pod břeclavským zámkem fanoušci letos nepřijdou

Organizátoři Slavností však přesto věří, že se letos v Břeclavi s fanoušky kvalitní muziky setkají. Chtějí tak poděkovat za nekončící podporu trvající již druhým rokem. Přesné datum i program by měly být oznámeny v následujících týdnech.

Jaromír Nohavica je významný český folkový písničkář, textař, libretista, osobitý zpěvák, skladatel a kytarista. Hraje také na heligonku. Pochází z Ostravy. První píseň napsal již v osmi letech. Na kytaru hraje od svých...
Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou...
Horkýže Slíže je slovenská hudební skupina z Nitry, která vznikla v roce 1992. Dvakrát získala platinovou desku. Jejich hudba je označována jako punková, punk rocková, nebo jednoduše rocková.
Wohnout je česká hudební skupina z Prahy. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk Steiner.
Již od první desky patří Cocotte Minute na špičku české crossoverové scény. Kapela vyniká svým nezaměnitelným syrovým soundem a neobvyklým charismatickým hlasem zpěváka Zellera, který navíc neváhá svými texty obsáhnout...
Circus Problem je relativně nová hudební skupina balkánského duchu, která se snaží vytáhnout na povrch hudebního světa nejen balkánský folklór ale i folklór z jiných oblastí světa. Hudební duch kapely zakořenil u lidové...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Břeclav Akce v obci Břeclav

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Břeclavské slavnosti...

Relax Hotel ŠtorkLednice (7 km)

Ubytování u KocúraPodivín (7.9 km)

Salety hotelValtice (9 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?