Zámecký areál Ctěnice, Praha 9

Zámecký areál Ctěnice

Praha 9, Bohdanečská 259/1

Není tu akce, kterou Zámecký areál Ctěnice pořádá? Přidej ji

Zámecký areál Ctěnice představuje jedinečnou památku, která je skvostem na okraji Prahy, v oblasti s bohatou historií a přírodními krásami. Založení areálu se datuje do první poloviny 13. století.

Expozice odkazují na rozsáhlou a komplikovanou minulost panství Ctěnice, sahající od nejstaršího období až po současnou dobu.

Zámecký areál je ideálním místem pro pořádání svateb, firemních akcí, konferencí či tematických večírků. Jeho unikátní atmosféra, doplněná o profesionální služby a gastronomické zážitky, zajišťuje, že každá akce zde bude nezapomenutelným zážitkem.

K dispozici jsou různé prostory, které lze přizpůsobit potřebám a přáním organizátorů, od historických sálů po romantické zámecké zahrady. K zámku náleží dochované hospodářské budovy sýpky, drábovny, špejcharu, kočárovny a jízdárny - dnes tvoří unikátní komplexně dochovaný celek.

Zámecký areál Ctěnice pořádá širokou škálu různých akcí, které jsou určené pro děti i dospělé. Je zde možnost i ubytování.Zámecký areál Ctěnice a okolí - aktuální program

Momentálně se zde nic nekoná. Víš o akci, která tu chybí? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Zámecký areál Ctěnice: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Pentahotel Prague Praha 8 (9.6 km)
Café Louvre Praha 1 (12.5 km)