Studio Zlamal, Olomouc

Studio Zlamal

Olomouc, Havlíčkova 649/7

Není tu akce, kterou Studio Zlamal pořádá? Přidej ji
  • Byli tady
  • Ohodnoť místo
  • studio-zlamal.cz
Soukromá galerie Studio Zlamal v Olomouci je místem, kde se potkává umění, design a architektura. Součástí prostor je i rozsáhlý rodinný depozitář.
 
Studio Zlamal vlastní rozsáhlou sbírku umění, která čítá několik tisíc položek a svou kvalitou patří k absolutní špičce. Studio se specializuje na prodej kvalitních obrazů, plastikkresebgrafik a designu. Zastupuje tvorbu těchto autorů: Richard Stipl, Wilhelm Zlamal, Petr Zlamal a Josef Zlamal. Nabízí rovněž výtvarné realizace na zakázku. 

Studio poskytuje také komplexní servis v oblasti designu - od návrhu až po realizaci. Pracuje se širokým spektrem materiálů (sklo, beton, kov, atd.). Vytvoří pro vás na míru vitráže, pískovaná skla, keramiku, mozaiku, reliéfy, náhrobky, světelné obrazy, nástěné koberce i tapety.

Studio Zlamal bylo založeno v roce 2008 jako rodinný podnik. Tým tvoří dva architekti a tři výtvarníci. Svou činností studio plynule navazuje na tradici rodiny Zlamal, která se na poli výtvarného umění profesionálně pohybuje již tři generace – Wilhelm Zlamal (1915–1995), Petr Zlamal (*1949) a Josef Zlamal (*1983). 

Pro studio je charakteristická úzká spolupráce architekta s výtvarníkem. Ve Studiu Zlamal vznikají originální řešení, která ignorují současné rychle pomíjivé trendy a vytváří exkluzivní projekty pro náročnou klientelu. 


Studio Zlamal a okolí - aktuální program

Toto muzeum/galerie si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Studio Zlamal: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!