S-klub, Olomouc - program na leden

S-klub

Olomouc, Tř. 17 listopadu 43

2
Není tu akce, kterou S-klub pořádá? Přidej ji
  • Byli tady (2)
  • Napsali jsme...
  • Ohodnoť místo
  • www.s-klub.cz

S klub (bývalý Apetit Music Club) S klub patří již dlouhá léta na olomoucké scéně k těm nejvýznačnějším kulturním stánkům. Od podzimu 2008 přichází „Esko“ po delší odmlce s pravidelným programem, který zahrnuje nejen tradiční party jako studentské středy nebo oborové večírky, ale také koncerty českých a zahraničních interpretů bez jakéhokoli žánrového omezení.

Své stabilní místo mají v klubu taneční party (dnb, techno, house…) s účastí nejen českých djs, rockové, punkové či metalové koncerty nebo hip hop. * Prostory, které S klub nabízí jsou ideálními také pro divadelní představení, filmové projekce, různé performance či výstavy fotografií. Ve spojení s koncertní kapacitou až 700 lidí je pak S klub největším prostorem svého druhu v Olomouci.

K dispozici je návštěvníkům také dobře zásobený bar, stolní fotbálek, chill outový koutek se sedačkami, šatna, dvě velkoplošné obrazovky a datapojektor včetně plátna 3×6 metrů. Zvuk zajišťuje kvalitní aparatura o výkonu 5kW. K dispozici jsou také 4 scany, UV světla apod. 

Telefon: 775 719 101S-klub - program na leden

Tento klub si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.


Štítky

S-klub: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!