Zoufalé ženy dělají zoufalé věci - Kdy a kde dávají v okolí

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Filmový žánr: Komedie

Délka filmu: 83 min.

Režie:

Recenze: Muži kontra ženy v zoufalém filmu Filipa Renče

V kinech od: 18.1.2018

"To tedy byl porod!" vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!" je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku.

Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor.

Anebo, když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka ...anebo, když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén ...anebo, když pochopí, že její syn už není dítě ...anebo... těch "anebo" je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát!

Kdy a kde hrají film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci blízko mne

Momentík, hledám tvou aktuální polohu...

...

Seznam kin v mém nejbližším okolí, kde se dnes promítá film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Zajímá tě, kde jinde snímek Zoufalé ženy dělají zoufalé věci hrají? Podívej se sem.

Filmové novinky a recenze