Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace (koncert)

Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace (koncert)

Filmový žánr: Hudební

Délka filmu: 118 min.

V kinech od: 5.11.2020

Během vystoupení Idiot Prayer hraje Nick Cave sólo na klavír písně napříč jeho hudební historií. V unikátní podobě tak představí skladby od raných Bad Seeds a Grindermana až k současným titulům z Nick Cave & the Bad Seed a alba „Ghosteen“. Záznam obsahuje známé tituly jako „Into My Arms“, „The Mercy Seat“, „Higgs Boson Blues“ nebo „Girl In Amber“.

Koncert byl nahrán v červnu 2020 a následně vysílán online. Nyní ho mají fanoušci možnost zhlédnout v kinech v rozšířené verzi, která obsahuje čtyři dosud nezveřejněné scény. Koncert vznikl jako reakce na karanténní opatření a s nimi související omezení pohybu a izolaci. Idiot Prayer je jako vzpomínka na zvláštní a nejistý moment v historii. Vystoupení v impozantní West Hall Alexandra Palace natáčel oceňovaný kameraman Robbie Ryan (The Favourite, Marriage Story, American Honey), střih měl na starosti Nick Emerson (Lady Macbeth, Emma, Greta), hudbu nahrál Dom Monks.(Aerofilms)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace (koncert)?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace (koncert). Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace (koncert) bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze