Jednou to bude všechno tvoje

Jednou to bude všechno tvoje

Filmový žánr: Komedie, Drama, Hudební

Délka filmu: 105 min.

V kinech od: 25.4.2024

Andreas Öhman ve svém druhém celovečerním filmu kombinuje svébytné osobnosti s upřímným skandinávským sentimentem. Snímek Jednou to bude všechno tvoje je feel-good dramedie o nefunkční rodinné dynamice a vyrovnávání se s minulostí. Úspěšná kreslířka Lisa a její sourozenci se po víc než deseti letech setkávají na farmě svých rodičů ve švédském Norrlandu.

Prostředí farmy je ztělesněním přízemnosti švédského venkova a ostře kontrastuje s ruchem jejího nového domova ve Stockholmu. Když rodiče svým dětem oznámí, že pozemky s lesem, které rodina vlastní už po generace, zdědí jen jeden z nich, stojí sourozenci před složitou otázkou. Kdo z nich je ochotný se vrátit domů a ujmout se dědictví?

Situaci však nutně zkomplikují věci pohřbené v jejich minulosti a Lise se kvůli návratu objevují znovu traumata z minulosti. Tento svérázný příběh o dospívání a návratu domů, v němž herce doplňují animované postavy, skvěle vyvažuje smích a dramatické momenty. (Film Europe)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Jednou to bude všechno tvoje?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Jednou to bude všechno tvoje. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Jednou to bude všechno tvoje bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze