Chata na prodej

Chata na prodej

Filmový žánr: Komedie, Drama

Délka filmu: 77 min.

Režie:

Hrají: Tereza Voříšková, Ivana Chýlková, Jan Kačer

Recenze: Chata na prodej... nebo ku zasmání?

V kinech od: 26.7.2018

Rodiče prodávají starou chatu, pro kterou už nemají využití. Před předáním chaty novému majiteli se však matka (Ivana Chýlková) rozhodne uspořádat poslední pořádnou rodinnou slezinu.

Zbytek příbuzenstva neprojevuje přílišné nadšení, tahle setkání bývají vždy dost náročná. Děda (Jan Kačer) už je duchem spíše nepřítomen, otec (David Vávra) tyto akce odmítá, syn (Jan Strejcovský) je věčně přiopilý a ironicky glosuje svět kolem sebe včetně rozpadajícího se vztahu s přítelkyní (Judit Bárdos).

Babička (Jana Synková) je specialistkou na upřímné dotazy, které ostatní přivádějí přinejmenším do rozpaků. Nevyrovnaná dcera (Tereza Voříšková) na chatu přibere svého úspěšného německého přítele (Michael Pitthan), který se jediný na rodinný výlet těší, protože neví, do čeho jde. Naděje na idylický víkend na samotě u lesa rychle skončí, ale opravdové dobrodružství začne těsně nad ránem, když rodina zjistí, že se kamsi vytratil dědeček. Stopy vedou do lesa…(CinemArt)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Chata na prodej?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Chata na prodej. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Chata na prodej bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze