Lords of the Sound Orchestra

Lords of the Sound Orchestra

Adresa:

Zlín, nám. T. G. Masaryka 5556

Termín: 9.4.2018 v 19:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

1490

9duben pondělí 19:00

Žánr: divadlo


LORDS OF THE SOUND - to není jen hudba, ale skutečné show. Projekt sdružuje talentované hudebníky, kteří hrají hudbu moderních autorů.

K tomuto "skromnému" názvu tvůrce inspirovala trilogie The Lord of the Rings (Pán prstenů). Hudebníci říkají, že název týmu je zároveň odkazem na jejich repertoár a také svého druhu výzvou pro ně samotné.

Hlavní zvláštností LORDS OF THE SOUND je to, že jejich vystoupení není jen hudba, ale kompletní plnohodnotné show, kde je každé číslo doprovázeno jedinečným vizuálním, světelným show a živými vokály.

Je téměř nemožné navštívit dvakrát stejné vystoupení tohoto orchestru. Neustále rozšiřují svůj repertoár, přidávají do celého show nové prvky, divadelní aranžmá a speciální efekty.

Pro soubor LORDS OF THE SOUND to bude první návštěva České republiky. Orchestr zahraje hudbu z takových filmů, jako například "Velký Gatsby", "James Bond", "Avatar", "Hvězdné války", "Interstellar", "Matrix", "Titanic", "Sherlock Holmes", „50 odstínů šedi'' „Pátý element“ a z mnohých dalších.

Divadla - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Lords of the Sound...

Hotel Vega Luhačovice (10.7 km)

Hotel Tuskulum Lukov (11.3 km)