Komentovaná prohlídka s autory výstavy Malby I. FU OU zakončená workshopem Františka Balabána v Galerii Sýpka ve Valašském Meziříčí

Komentovaná prohlídka s autory výstavy Malby I. FU OU zakončená workshopem Františka Balabána v Galerii Sýpka ve Valašském Meziříčí

Adresa:

Valašské Meziříčí, Komenského 1

Termín: 14.4.2016
Vstupné:

zdarma

14duben čtvrtek 14:00

Žánr: ostatní akceworkshopprohlídkazdarma


V současné době probíhající výstavu Ateliéru Malba I. Fakulty umění Ostravské univerzity v meziříčské Galerii Sýpka zakončí ve čtvrtek 14. dubna komentovaná prohlídka s asistentem ateliéru Ivo Sumcem, vystavujícími absolventy a workshop absolventa ateliéru Františka Balabána. Začátek programu je ve 14 hodin. Vstup je zdarma.

Výstavou Ateliéru Malba I. - Fakulty umění Ostravské univerzity v Ostravě v galerii Sýpka, nesoucí název NÁBOR, provede asistent ateliéru Ivo Sumec, který přiblíží výtvarné tendence ateliéru. Přítomny budou i studentky ateliéru, které se vyjádří ke svým vystaveným dílům. Komentovanou prohlídku zakončí workshop k výstavě, připravenou absolventem ateliéru Malba I., synem vedoucího ateliéru Daniela Balabána, František Balabán.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 14. dubna od 14 hodin. Vstup pro návštěvníky je zdarma. Výstava je výběrem z aktuální tvorby pedagogů a studentů ateliéru Malba I. Fakulty umění Ostravské Univerzity a nabízí možnost k přemýšlení, prožívání, dialogu několika generací a citlivým výběrem dochází k tomu, že věci různých autorů spolu komunikují. Výstava končí 15. dubna 2016.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Komentovaná prohlídka...

Penzion Starojícká-pizza Starý Jičín (11.8 km)

Na Skalkách - sportovně rekreační centrum Nový Jičín (12.3 km)