Schovávaná v síti

Schovávaná v síti

Adresa:

Telč, Slavatovská 86

Termín: 19.3.2022
Vstupné:

120Kč

19březen sobota 19:00

Žánr: divadlokomedie Telč


Divadelní komedie pro připojené a sklenice piva nebo vína k tomu! Spousta lidí dnes žije své životy na sociálních sítích a reálný život jim tak nějak uniká. To je i příběh čtyř dvojic, které se seznámí na nejmenovaném chatu a domluví si schůzku. Tato reálná setkání ale přináší čtveřici tragikomických příběhů, spoustu milých i nemilých překvapení, někdy až šoků a překvapivých odhalení a většinu protagonistů vrací do tvrdé životní reality. Aby na závěr vyústila v neočekávanou pointu, která donutí všechny k zamyšlení. Divadlo KAPOTA je partička lidí, kteří se rozhodli splnit si sen a hrát divadlo jako profesionální herci. Od roku 2013 tak vzniká v Táboře stálý soubor, jehož každý člen nejprve absolvuje hereckou přípravu, kde se učí všechny potřebné divadelní základy, než se poprvé vydá na jeviště. Všichni se scházíme jednou týdně, kdy zkoušíme novou hru.

Systém zkoušení nových her je podobný jako u profesionálů. Od čtených zkoušek až po premiéru. Specialitou tohoto divadla je, že jsme autorské divadlo. Každá naše hra, je tedy světová premiéra! Autorem všech scénářů je bývalá vedoucí souboru Kateřina Pokorná, která napíše vždycky přes prázdniny novou divadelní hru i všechny role v ní tak, aby si každý člen souboru zahrál to, čeho je podle svých možností schopen a aby se ve své roli cítil jako doma. Díky tomu si každý může zažít svůj úspěch a chvilku slávy na jevišti.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Vysočina Akce v obci Telč

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Schovávaná v síti

U ProkopůŘásná (6 km)

Resort Svatá KateřinaKaliště (15.7 km)

Resort JohankaKamenice nad Lipou (29.3 km)