Summer Arena 2020 - Kabát - ZRUŠENO

Summer Arena 2020 - Kabát - ZRUŠENO

Adresa:

Jihlava, Březinovy sady 4733/16

Termín: 22.7.2020
Vstupné:

390 Kč - 590 Kč

22červenec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyHard rock Thrash metal letní koncert


Summer Areny nebudou…

Nápad na projekt Summer Arena přišel v době, kdy se každý týden situace vyvíjela velmi příznivě, a po týdnech se uvolňovala opatření, a s tím i počty osob, které se mohou sejít na jednom místě.

Převládal i pocit, že po několika měsících karantény bude chuť zajít nejen s kamarády na pivo, ale že se v létě budou lidé chtít bavit na koncertech. Nejen že byly zrušeny v podstatě všechny festivaly v jejich původním formátu, ale zrušily se i všechny koncerty zahraničních hvězd, na kterých se část spolupořadatelů Summer Areny měli podílet.

Aktuální situace bohužel není naprosto nakloněna nejen tomuto projektu, ale i jiným podobným aktivitám. Evidentně není chuť chodit na větší koncerty. Odmyslíme-li si přeložené akce, není situace nikterak příznivá. Společenská nálada je aktuálně evidentně tak špatná, že lidé nechtějí hromadně chodit na kulturu a sport. Dávají důraz na přirozený pocit bezpečí. Míří do přírody, a nechtějí se shlukovat ve městech na koncertech. Nezbývá než se s touto situací smířit, a brát jí aktuálně jako holý a v dohledné době i možná těžce měnící fakt.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Jihlava Akce v obci Jihlava

Podobné akce

16říjen sobota 20:00

13listopad sobota 20:00

Kabát Tour - Třebíč

, Kateřiny z Valdštejna 1 Koncert

17duben sobota 20:00

21květen pátek

Škwor

, Březinovy sady Koncert

Ubytování v okolí akce Summer Arena 2020 -...

Zámek ÚsobíZbilidy (14.7 km)

U ProkopůŘásná (24.8 km)

Resort Svatá KateřinaKaliště (27.1 km)