Summer Arena 2020 - Čechomor

Summer Arena 2020 - Čechomor

Adresa:

Jihlava, Březinovy sady 16

Termín: 22.7.2020 v 20:00 hod. (středa)
Vstupné:

390 Kč - 590 Kč

22červenec středa 20:00

Žánr: koncertyLidová hudba Folk rock letní koncert

Umělci: Čechomor


Agentury Pink Panther Agency, Glanc, BrainZone a Black Star Media ve spolupráci s Live Nation CZ operativně připravily realizaci open air aren v šesti krajských městech ČR. Je to reakce na aktuální situaci, kdy je z důvodu ochrany obyvatel před nákazou COVID-19 mnoha nařízeními vlády omezena činnost nejen v kultuře.

Jde o unikátní projekt, kdy se během jednoho měsíce podařilo domluvit v jednotlivých městech atraktivní místa, kde se dá vybudovat na přechodnou dobu kulturní areál. Ten je navržen nejen velkoryse, ale splňuje i všechna aktuální nařízení MZČR a z toho vyplývající veškerá hygienická opatření. Jde o areály, které jsou vyprojektovány na 8.000m2 . Jde o pocit bezpečí a dostatečné kapacity prostoru kolem sebe, v této „vystresované“ době. Každý sektor má své separátní gastro, a velkorysé řešení sanity, tj. hygienického zázemí děleného nadstandardně na Muže a Ženy. 

Čechomor je česká hudební skupina založená na jaře roku 1988 původně jako volné sdružení muzikantů hrajících kramářské písně s názvem I. Českomoravská nezávislá hudební společnost. Po roce 1994 přešla skupina z čistě...
Hudební kluby - Jihlava Akce v obci Jihlava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Summer Arena 2020 -...

Zámek ÚsobíZbilidy (14.7 km)

U ProkopůŘásná (24.8 km)

Resort Svatá KateřinaKaliště (27.1 km)