Vítáme prázdniny v Muzeu Grévin

Vítáme prázdniny v Muzeu Grévin

Adresa:

Praha 1, Celetná 15

Termín: 23.6.2017 25.6.2017

23čer - 25čer celý den

Žánr: výstavyzdarma


Školní rok je co nevidět za námi, a tak zveme všechny děti, ať přijdou přivítat prázdniny do nejzábavnějšího muzea voskových figurín Grévin Praha.

Od pátku 23. června a celý víkend budou na děti čekat nejen dva oblíbení "šikulové" Pat a Mat, ale již tradičně spousta zábavy v podobě komentovaných prohlídek muzea a kreativních workshopů.

U vchodu vás bude vítat klaun s muzikanty a to si nenechají ujít ani Pat s Matem. Proto budou nablízku všem velkým i malým návštěvníkům, se kterými se budou fotit a tancovat do rytmu hudby. V lobby muzea si mohou nechat děti namalovat na obličej, co jen budou chtít, a potom hurá na prohlídku!

Komentované prohlídky budou probíhat vždy v 11, 13 a 15 hodin za doprovodu jednoho z asistentů Pata a Mata. Ten vás provede celým muzeem od třetího do prvního patra a odhalí vám taje světů muzea.

V plesovém sále bude na selfíčko s vámi čekat také nová figurína Katy Perry! Jako prázdninový dárek a vzpomínku na uplynulý školní rok se všechny děti do 15 let mohou v naší fotolaboratoři ve druhém patře zdarma vyfotit a fotku si odnést v dárkovém balení domů.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vítáme prázdniny v...

Hotel Ungelt Praha 1 (56 metrů)

Hotel U Zlatého Jelena Praha 1 (66 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (250 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (255 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (705 m)