Christian Schulte Loh & přátelé

Praha 2, Karlovo náměstí 19

8.11.2016

99

Koupit vstupenku

Další vstupenky

Christian Schulte Loh & přátelé

Úvodní pásmo bude patřit Marku Palmerovi, známému mistru gagů. Neexistuje téma, které by nezvládl proměnit v nejvtipnější gag večera. Mark baví diváky po celém světě svým kultivovaným humorem. Nebojí se však sáhnout i k hrubějšímu humoru a je přitom sakra umíněný.

Ve středním pásmu se představí Aideen McQueen, jedna z nejúspěšnějších umělkyň na stand-up comedy scéně v Irsku, poté co se proslavila výhrou v tamní národní soutěži ve stand up comedy s názvem funny Funny.

V hlavním pásmu se představí Christan Schulte Loh, který coby známý stand-up komik vystupoval v celé řadě klubů a festivalů ve více jak 20 zemích. Někteří dokonce říkají že je to jediný vtipný Němec.

Představení bude probíhat v anglickém jazyce.

Mark Palmer se pohybuje na comedy scéně již více než 11 let, kde patří k nejpopulárnějším komikům v JAR. Nyní žije ve Velké Británii. Mark si nebere servítky.Tématem jeho vystoupení jsou útrapy všedního života z pohledu...
Aideen McQueen patří k nejlepším umělkyním stand up žánru. Již po třetím gagu se probojovala do finále soutěže funny Funny a vydala se na vlně úspěchů na turné po comedy klubech v Irsku, jako jsou The International a The...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 2 Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • RockOpera Praha

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  RockOpera Praha
  Praha 7, Komunardů 306/1

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.