Foodparade 2016 - festival jídla a pití

Praha 7, U Trojského zámku 4/1

3.9.2016 4.9.2016

300 - 350 Kč

Další vstupenky

Foodparade 2016 - festival jídla a pití

V krásných zahradách Trojského zámečku se 3. a 4. září 2016 již po 6. rozprostřou desítky stánků plných kuchařů, známých luxusních restaurací i nadšenců z menších kuchyní. Každá restaurace představí své degustační menu, aby návštěvníkům zprostředkovala nejlepší zážitek z jejich kuchyně. Chybět nebudou ani výtečné delikatesy a nápoje.

Velkou novinkou letošního ročníku v rámci zkvalitnění a inovovaní služeb je platba bezkontaktni festivalovou kartou s nahranými chefy! Akce je spojena s bohatým doprovodným programem. Na Foodparade lze vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu kraluje uvolněná a přátelská atmosféra a součástí areálu je zdarma dětský koutek se zábavným programem a pikniková louka, na které si návštěvníci mohou odpočinout ve stínu stromů.

Z účastníků můžeme protazím odtajnit restauraci Etnosvět, Burger Bar, Husí Játra, Food Story, Steakgrill, U Emy Destinnové a jiné. Partnery festivalu jsou Chefparade, Fajn Rádio, F.O.O.D, HOTPOINT, MAKRO, Mňam TV, Président, RESTU, Somvprahe.sk a Ententyky.cz.

Festival Foodparade také podporuje neziskové projekty jako je MammaHELP, Zajíček na koni a Polívková smršť. Celá akce je doprovázena i soutěží “I love food“ o ceny v minimální výši 50 000,- Kč – letošní téma je chilli.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.