Přejít na stránky Ticketpro.cz

Michal Horáček - Mezi námi

Adresa:

Praha 1, Václavské nám. 56

Termín: 31.10.2014 1.11.2014

31říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


Nechte se pozvat Michalem Horáčkem na jedinečný večer…

Básník a producent Michal Horáček představí po ročním úspěšném turné po České republice poprvé v Praze koncertní recitál Mezi námi. Dramaturgie večera se opírá o projekt zhudebněných villonských balad Český kalendář (Cena Anděl za nejprodávanější album roku 2013). Během večera Michal Horáček uvede také další písně, které za více než 30 let napsal spolu s Petrem Hapkou, Michaelem Kocábem, Jardou Trabandem Svobodou a dalšími autory.

Protagonisté recitálu jsou jeho dlouholetí dvorní interpreti Lenka Nová, František Segrado a Ondřej Ruml. Nově také Ruth Horáčková. Doprovodí je čtveřice jedinečných instrumentalistů, Petr Malásek (piano), Petra Malíšková (violoncello), Martin Lehký(basová kytara/kontrabas) a Josef Štěpánek (kytary). Slavnostního uvedení se dočká i nový projekt z dílny Michala Horáčka – album Segrado.

Nechte se pozvat Michalem Horáčkem na jedinečný večer…

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Michal Horáček - Mezi...

Royal Court ApartmentsPraha (701 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (848 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (960 metrů)