Mezi ploty 2014

Termín: 4.10.2014 5.10.2014

4říj - 5říj celý den

Žánr: divadlohudbafestivalrockpop


Festival Mezi ploty se v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice letos netradičně koná 4. a 5. října. Tradičně naopak přinese atraktivní hudební i divadelní nabídku v širokém spektru žánrů. Mezi osobnostmi a soubory, které mezi ploty bohnického zařízení potkáme, budou například: Michal Horáček, Lou Fanánek Hagen se skupinou Tři sestry, Lenka Filipová a Lenny, Celeste Buckingham, Dan Bárta, Čechomor, Tomáš Klus, Michal Malátný, Iva Frühlingová, Živé kvety, Sunflower Caravan, Květy, Republic of Two, Ewa Farna, Tonya Graves, Laco Déczi, Pavel Šporcl, Jiří Štěpnička a mnoho dalších.

Jak je u této akce zvykem, vystoupí také umělci s různými handicapy, například soubor z Jedličkova ústavu či Bohnická divadelní společnost. Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají na akci vstup zdarma i s doprovodem.

Festival je v roce 2014 součástí širšího projektu, který zahrnuje také spolupráci s Českou televizí a veřejnou sbírku s DMS na pomoc duševně nemocným. Den před festivalem můžete sledovat Hyde Park speciál Mezi ploty na ČT24 a v první den festivalu exkluzivní setkání osobností se Simonou Babčákovou na ČT2.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

11březen středa 20:00

Cabinet

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

26březen čtvrtek 20:00

Black Box

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

25leden sobota 19:00

25leden sobota 20:00

The Best Of Classics

, Náměstí Republiky 5 Koncert

Ubytování v okolí akce Mezi ploty 2014

Hotel ExcellentPraha (2.3 km)

Pension LuciePraha (2.4 km)

Hotel TrojaPraha (2.5 km)