Přejít na stránky Ticketpro.cz

Prach

Adresa:

Praha 1, Václavské nám. 56

Termín: 10.2.2014

10únor čtvrtek 01:00

Žánr: divadločinohrakomedie


PRACH aneb dva Maďaři se zbláznili (Juraj Nvota)

Zamysleli jste se už někdy nad tím, co by vás mohlo vytrhnout z každodennosti? Z letargie, zažitého koloběhu všedních dní, zvyků a vyšlapaných kolejí? Hlavní výhra v loterii? Ano! Není to sice originální, ale zato lákavá možnost.

Co všechno se může stát, když do fádnosti všedních dnů udeří blesk z čistého nebe ve formě milionů? Přijďte, bavte se a v průběhu představení plného vtipných situací  si navždycky zakážete sázet…

Autor příběhem manželského páru, který vyhraje hlavní výhru v loterii, reflektuje pikantní společenské i rodinné problémy. Hra zatíná do živého, dojímá, překvapuje a baví. Szidi Tobias (v Čechách známá především jako zpěvačka) a Attila Mokos předvádějí pod režijním vedením Juraje Nvoty herecký koncert, který vám zaručí neobyčejný divadelní zážitek.

Komedie Györgya Spiróa Prach byla přeložena do mnoha jazyků a s úspěchem byla realizována v divadlech po celé Evropě. Prach je nejen anekdotou, ale i křivým zrcadlem jak současnosti, tak i nedávné minulosti, ve které jsme po sametové revoluci prožívali východoevropskou verzi „divokého západu”.

Autor: György Spiró   

Hrají: Szidi Tobias a Attila Mokos

Režie: Juraj Nvota

Více o inscenaci (Štúdio L+S)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prach

Royal Court ApartmentsPraha (686 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (895 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (985 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (804 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (784 m)