Přejít na stránky Ticketpro.cz

Dvorní ples královny Antoinetty

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky 4

Termín: 16.1.2014

16leden čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akceclubbingtaneční


Na vědomost se dává, že Marie Antoinetta, francouzská královna přijíždí do svého nového sídla - paláce Hybernia  na dvorní ples u příležitosti svého nástupu na český muzikálový trůn.

 

Na vědomost se dává, že Marie Antoinetta, francouzská královna přijíždí do svého nového sídla - paláce Hybernia  na dvorní ples u příležitosti svého nástupu na český muzikálový trůn. Staňte se na jeden večer dvořany a uvítejte spolu s námi Antoinettu v doprovodu krále Ludvíka XVI., představitelů dalších rolí a tvůrců původního českého muzikálu, který opanuje jeviště Divadla Hybernia už 9. 4. 2014.

Ples začíná 16. ledna 2014 v 19:30 hodin a slavnostně jej zahájí Antoinetta při svém vůbec prvním veřejném vystoupení.

Večerem vás bude provázet konferenciér Marek Libert. K tanci a poslechu bude hrát Septet Plus Orchestra Dalibora Kaprase, 9ti členný taneční orchestr, který zahraje hity populární hudby, latinsko-americké rytmy, jazz, swing i světové evergreeny. Sešli se v něm sólisté Orchestru Karla Vlacha, big-bandu Felixe Slováčka a Hudby hradní stráže. Pravidelně s ním vystupují sólisté např. Naďa Wepperová, Alenka Průchová, Kateřina Šildová, Dušan Kollár, Jan Čechovský a další.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dvorní ples královny...

Tyn Yard ResidencePraha (336 metrů)

The Emblem HotelPraha (730 metrů)

ValentinskaPraha (851 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (54 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (558 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (918 m)