Winter Wonderland Zářivý svět pohádek Flexi PLUS

Winter Wonderland Zářivý svět pohádek Flexi PLUS

Adresa:

Praha 9, Veselská 663

Termín: 1.4.2024
Vstupné:

490 - 491

1duben pondělí 15:00

Žánr: výstavysvětelný zábavní park atrakce pohádka rodina děti interaktivní zábava jarní prázdniny masopust zábavní park Praha


Světelný park WINTER WONDERLAND v Letňanech

Děti si ve Wonderlandu užijí jarní prázdniny i masopust až do 1. dubna 2024!
Obrovský zábavní park v pražských Letňanech zůstává otevřen až do Velikonoc.
Všechny venkovní atrakce jsou v ceně vstupenky.

 

 
Ve Winter Wonderlandu před OC Letňany si děti užijí safari, podmořský svět, pohádkový zámek a k tomu kolotoče a houpačky. Navíc organizátoři připravují veselé průvody maskotů.
To vše až do Velikonočního pondělí 1. 4. 2024
Všechny venkovní atrakce jsou v ceně základní vstupenky.
 
 
Svět pohádek a průvody maskotů
Děti se ve Wonderlandu setkají s Popelkou, Sněhurkou, Šípkovou Růženkou, Jasmínou i Kráskou a zvířetem. Projdou se velikým safari plném slonů, zeber a hrochů, spolkne je krokodýl a ocitnou se v podmořském světě. Projedou se na létajících slonech, velkém i malém řetízkovém kolotoči a ve veselém vláčku. Poslechnou si pohádku v kouzelném lese plném jednorožců, zahrají na veliký klavír a vyzkouší si, jak by jim slušela motýlí křídla.
 
Každý den parkem prochází veselí maskoti jako je veverka, yetti, sněhulák, medvěd nebo Šmoulové. A od února jich bude rovnou celý průvod, ke kterému se děti budou moci připojit.
 
Winter Wonderland – místo pro nekrásnější zážitky, fotky i procházky
Stovky pohádkově krásných světelných instalací, kolotoče a houpačky pro děti i dospělé dělají z Winter Wonderladu místo, kam se nejen Pražané rádi vrací za skvělou zábavou. Temperované stany a vůně horké čokolády, svařáku a trdelníků zpříjemňují pobyt venku. Magie světelných soch i celých rozsvícených srdcových pasáží nebo květinových podloubí vytváří nádhernou atmosféru, která okouzlí všechny věkové kategorie. A dostat láskyplný polibek pod rozkvetlou svítící sakurou nebo v útrobách krokodýla se hodí nejen na svatého Valentýna.
 
To vše za cenu jedné vstupenky!
Světelný park WINTER WONDERLAND o rozloze 30 hektarů v rozlehlém parku před Obchodním centrem Letňany Praha je otevřen každý den, po celé jarní prázdniny až do Velikonočního pondělí 1. dubna.
Vstupenky zakoupíte na pokladně na místě nebo na prodejním stánku naproti TESCO v OC Letňany nebo on-line.
 
Otevírací doba:
od pondělí do neděle od 15 do 21 hod
Park otevřen až do Velikonočního pondělí 1. 4. 2024


 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce