Rakvičkárna (divadelní komedie)

Rakvičkárna (divadelní komedie)

Adresa:

Praha, Jánský vršek 8

Termín: 16.2.2023
Vstupné:

150-200 Kč

16únor čtvrtek 19:30

Žánr: divadločinohra komedie Praha


Divadelní inscenace, která je složena z několika příběhů speciálního žánru Rakvičkárna. Příběh kde se všechny postavy zavraždí kvůli jednoduché zápletce.

V této inscenaci sledujeme život vyhořelého a málo úspěšného herce Kasperleho, který je štastný pouze na divadelních prknech. Jeho rostoucí problém s alkoholem ho začíná dostávat do fáze problému oddělovat realitu a jeho divadelní role. I přes jeho težké deprese, se snaží najít východisko jak se z těchto bludných kruhů dostat ven. V inscenaci sledujeme dramatickou linku hlavní postavy, a komedialní linku jeho života na jevišti.

Inscenace je postavená na práci s rekvizitou a veršovaným satirickým textem. Původně byl tento žánr vytvořen pro loutkové divadlo. Pro toto inscenační provedení byl žánr upraven na činoherní monodrama.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

18duben úterý 19:30

Ucpanej systém

, Zelená 15a /1084 Divadlo

2duben neděle 16:00

6duben čtvrtek 19:00