Kongres Mysl těla – buněčná inteligence a paměť

Kongres Mysl těla – buněčná inteligence a paměť

Adresa:

Praha, Blažimská 1781/14, Praha 4

Termín: 11.3.2023
Vstupné:

Online: 990 Kč * Základní vstupné: 1 950 Kč * Podporující vstupné: 3 333 Kč

11březen sobota 09:00

Žánr: ostatní akcekongres Praha


Ještě toho víme stále málo o svém těle, o funkci mozku a našich buňkách. Mnohé osvětlí vědecko-somatický formát kongresu MYSL TĚLA s podtitulem Buněčná inteligence a paměť, který se uskuteční v sobotu 11. března 2023 v Top Hotelu Praha. Bude především pojednávat o potenciálu lidské buňky, ale také o období, kdy jsme ještě neměli nervovou soustavu i o kvantové mysli.

Kongresu se zúčastní mezinárodně uznávaní nestoři prenatální a perinatální, aby se podělili o své vlastní poznatky a zkušenosti. Seznámí účastníky s fascinující syntézou nejnovějších lékařských výzkumů z oblasti fyziologie, epigenetiky i kvantové fyziky. Hlavním řečníkem bude kanadský psychiatr Dr. Thomas Verny, který pochází z Československa. Bude hovořit o důkazech základu naší odolnosti a zdravého šťastného života, který se tvoří již před naším narozením. Tento proces se spouští již  samotným početím. Potvrzuje, že paměť a inteligence nejsou jen záležitostí mozku, ale každé naší buňky. Tento velmi moudrý a zkušený muž přednášel na nejprestižnějších univerzitách po celém světě. Do země svého původu přijíždí po mnoha letech, aby se s námi podělil o své praxí ověřené poznatky a vědecké důkazy, které do současné doby nashromáždil.

Hosté panelové diskuze budou:

Dr. med. Ludwig Janus je hlavou mezinárodní studijní skupiny pro prenatální psychologii a medicínu „Institut für Pränatale Psychologie und Medizin“ v Německu.

Olga Gouni se zabývá vzděláváním a výzkumem na poli společenských a humanitních věd se zvláštním zaměření na výzkum v oblasti prenatálních věd. Založila Prenatální výzkumný ústav SOPHIA a mezinárodní časopis International Journal of Prenatal & Life Sciences.

Kongres MYSL TĚLA je po celou dobu konání tlumočen z anglického do českého jazyka a naopak.

Křest knihy "Mysl celého těla" proběhne v rámci kongresu.

Kmotry knihy budou MUDr. Helena Máslová, MUDr. Radkin Honzák, CSc., Bára Nesvadbová a řada dalších zajímavých hostů.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

30březen čtvrtek 20:30

11říj - 31břecelý den

Papírová ves

, Kinského zahrada 98 Výstava