Florbalová desítka: Bohemka vs. Tatran

Florbalová desítka: Bohemka vs. Tatran

Adresa:

Praha, Vladivostocká 1460/10b, Praha 10-Vršovice

Termín: 21.11.2022
Vstupné:

100

21listopad pondělí 19:00

Žánr: sport


Naše superligové hráče čeká střetnutí v 10. kole Livesport Superligy s Tatranem Střešovice. Tatran aktuálně vévodí letošní sezoně a je zatím velkým favoritem na výhru v základní části. Naši klokani jsou na čtvrté pozici, ale na druhé místo nám chybí pouze jeden bod. 1. SC TEMPISH Vítkovice a Předvýběr.CZ Florbal MB mají stejný počet bodů jako my. Soupeř je aktuálně neporažen s maximálním počtem bodů. Nejlepší Klokan podle získaných kanadských bodů je Filip Forman s 18 body. Marek Beneš je ten hráč, který vede kanadské bodování v Tatranu Střešovice a zároveň vede kanadské bodování celé superligy s nasbíranými 25 body.

,,Čeká nás další florbalový svátek s velkým soupeřem a věřím, že jako my to cítí i naši fanoušci, kteří nás mohou přijít podpořit v co největším počtu,“ vzkazuje útočník Filip Forman.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce