Letní kino na pragovce / famu / předfilm: cena duše

Letní kino na pragovce / famu / předfilm: cena duše

Adresa:

Praha 9, Kolbenova 923/34a

Termín: 30.6.2022 v 21:15 hod. (čtvrtek)

30červen čtvrtek 21:15

Žánr: filmletní kino kino kino pod širým nebem open air Praha


Projekce pásma krátkých filmů „FAMU v kině 01“ proběhne v rámci „Letního kina na Pragovce“. Jako předfilm bude uveden snímek „Cena duše“ z dílny My Street Films. 

FAMU v kině 01 / Anna Paděrová, Daria Kashcheeva, Barbora Halířová, Verica Kordić, Adela Križovenská, Michaela Mihalyiová, Dávid Štumpf, Alžběta Suchanová, Nora Štrbová / Česko 2020 / 65 min – FAMU v kině 01 přináší oceňované krátké filmy, které zazářily na Oscarech i světových festivalech. Celovečerní blok představí, čeho je současná animace schopná. Osm krátkých filmů divákům představí talentované tvůrce a jejich rozmanité autorské přístupy: Krátká pocta Miloši Formanovi Ahój, na Oscara nominované loutkové drama Dcera, nekompromisní černá komedie o partnerských vztazích Sh_t Happens, poetický návrat do dětství Schovka nebo sugestivní portrét o ztrátě blízkého člověka Mezery. Limity ženského multitaskingu ve filmu Podle Sylvie. Problematiku ústavní péče přibližuje animovaný dokument KDo se mnou zatočí a pomyslnou tečkou na závěr je sarkastická anekdota o přijetí vlastního těla Měj se ráda.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní kino na pragovce...

Wellness Hotel STEPPraha (2.2 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (4.9 km)

Žižkovská televizní věžPraha (5.4 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (5.4 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (6.5 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (4.5 km)