Galerie Butovice nabídne zážitkovou audiovizuální show promítanou přímo na střechu nákupního centra

Galerie Butovice nabídne zážitkovou audiovizuální show promítanou přímo na střechu nákupního centra

Adresa:

Praha, Radlická 520/117, Praha 5-Jinonice

Termín: 12.12.2021

12prosinec neděle 17:00

Žánr: filmvideomapping advent audiovizuální show vánoce galerie Praha


Galerie Butovice chystá na třetí adventní neděli, 12. prosince, zážitkovou audiovizuální show – videomapping. Od 17:00 do 20:00 bude každých patnáct minut na střechu centra promítáno krátké vánoční video. V rámci něj se obecenstvo například projede v Santových saních nebo zažije krásný pocit zasypání dárky. Promítání pro Galerii Butovice připravila společnost Vision Factory, která se na vizuální technologie specializuje. Vstupné se neplatí.

 

Přijďte se třetí adventní neděli (12. prosince) vánočně naladit do Galerie Butovice. Od 17 do 20 hodin bude každých 15 minut na plochu střechy nad vchodem promítán zhruba tříminutový vánoční minipříběh, který doprovodí originální vánoční hudba. V rámci příběhu přiletí také Santa Claus, budou létat imaginární dárečky a vánoční ozdoby. 

„Videomapping, který jsme připravili, je opravdu krásný, a věřím, že potěší nejen děti, ale i dospělé. Má nejoblíbenější část show nabízí krásný pohled na sobí spřežení z pohledu Santa Clause. Alespoň na chvíli se proletíme po noční obloze s ním,“ říká marketingová manažerka obchodního centra Linda Horáčková a dodává: Pokud vás fascinuje videomapping nebo jste ještě nikdy žádné takové promítání na budovy neviděli, přijďte se podívat, je to opravdu úžasný zážitek podobný 3D kinu.“

 Po projížďce nás Santa vyloží na zemi a odletí rozdávat další dárečky. Poslední dárek je pro obecenstvo a přináší vzkaz: „Šťastné a veselé Vánoce Vám přeje Galerie Butovice.“ Promítání trvá necelé tři minuty. Kdy se spustí příběh znovu, lze odpočítávat spolu s časomírou na pozadí padajících sněhových vloček. Nejenže se neplatí vstupné, ale pro rodiče malých dětí bude k dispozici také zdarma hlídaný koutek Bambule. 

Ke spolupráci na videomappingu si Galerie Butovice přizvala produkční společnost Vision Factory, která se specializuje na práci s vizuálními technologiemi (např. Signal festival) a technickou podporu umělců (např. koncert Andrey Bocelli). 

Akce bude probíhat dle platných vládních nařízení s ohledem na Covid-19. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce