Kinobus - Deštivý den v New Yorku

Kinobus - Deštivý den v New Yorku

Adresa:

Praha 4, Park u Chodovské tvrze

Termín: 25.8.2021 v 20:30 hod. (středa)
Vstupné:

dobrovolné

25srpen středa 20:30

Žánr: filmkomedie romantický kinobus letní kino kino pod širým nebem open air benefiční akce Praha


Komedie Woodyho Allena vypráví příběh vysokoškoláků Gatsbyho (Timothée Chalamet) a Ashleigh (Elle Fanning), jejichž společný prosluněný víkend v New Yorku rozhodně nepůjde podle plánu. Dešťové kapky jim připraví nečekaná setkání a komická dobrodružství... Ashleigh dostane za úkol udělat na Manhattanu pro školní noviny rozhovor se slavným filmovým režisérem Rolandem Pollardem (Liev Schreiber). Její přítel a spolužák Gatsby, který miluje stará zákoutí New Yorku, by rád Ashleigh vzal na oblíbená místa svého rodného města.

Gatsbyho plány se bortí, když Pollard jeho dívku pozve podívat se na natáčení filmu. Ashleigh se setkává se scenáristou Tedem Davidoffem (Jude Law) i filmovou hvězdou Fraciscem Vegou (Diego Luna). Je velkým světem naprosto okouzlená. Gatsby tedy neplánovaně tráví den s Chan (Selena Gomez), vtipnou a uštěpačnou sestrou své bývalé přítelkyně. Oba zjišťují, že možná nejdůležitější je najít v životě tu správnou osobu...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

26srpen čtvrtek 20:30

Kinobus - Překvápko

, Park u Chodovské tvrze Film

6září pondělí 20:30

Ubytování v okolí akce Kinobus - Deštivý den...

Top Hotel PrahaPraha (567 metrů)

Hotel TJ ChodovPraha (735 metrů)

Hotel GlobusPraha (1 529 metrů)